Puan TOP 100

Puan TOP 100 | Turnuva TOP 100 | Kredi TOP 100 | Elden Okey TOP 100 | Çiftten Okey TOP 100 | Klasman TOP 100 | Avatar TOP 100 |



1Toprak15253440
2AsLaN Bey6607200
3SeFo5005157
4BoRâN4966117
5HaSSaS KaLp4350805
6Emrah4011571Online(Salon 410)
7AmeDLiyim3813981Online(Salon 35)
8KRãLîÇe3774891Online(Salon 410)
9ZüLFüKaR3049371Online(Salon 392)
10DiVaNe AŞıK3024384Online(Salon 41)
11CeMRe2985657Online(Salon 121)
12delimsin2819377Online(Salon 402)
13öLDüR2685774Online(Salon 392)
14Asi Genc2358353
15ikLim2335308
16iLgiLen2309342Online(Salon 121)
17Unutmam Seni2173491Online(Salon 121)
18Söz aŞKım2058453Online(Salon 660)
19KLaSiK1993423Online(Salon 35)
20BoŞ KoNuŞMa1963756Online(Salon 121)
21ASLIN NUR1928308Online(Salon 401)
22Hüseyiñ1893669Online(Salon 432)
23Sen BenimSin1798540
24BéNimSin1787816Online(Salon 410)
25RüYa SIN1780248
26ZINARO1770791
27AyTéKiN1737490Online(Salon 75)
28Şimarık1718398
29PâRiS1655455
30=Matrakx=1655165
31yüreğimin inci tanesi1614580Online(Salon 419)
32Ben Seninim1604301
33zéyno1575852
34ZEHRA SULTAN1551534
35rüyÂm1538040Online(Salon 392)
36Ysf_GüL1533043
37KaDeRiMe RaZIYIM1520876Online(Salon 419)
38kahInatIn sultanI1495342Online(Salon 392)
39KLaS aDaM1468070Online(Salon 419)
40Unutma Beni1458247Online(Salon 121)
41pirANLI1454009
42KraLHarputLu1437387
43öYKüSüYLe1430248Online(Salon 419)
44narin yürek1424916
45Yemiñ1421818
46Yük1389052Online(Salon 660)
47NevŞeHiRLi1382514Online(Salon 419)
48ÖzLemin DiLi oLSayDI1378032Online(Salon 419)
49YAT1377329
50KIRILASIN1366074Online(Salon 402)
51emêl1339033Online(Salon 419)
52Gizëm1332174
53CINAR1322214
54FARKLISINIZ1321015
55BîRîCîK1301295Online(Salon 410)
56CaNIL1301295Online(Salon 410)
57GÜL BAKIŞLIM1277903Online(Salon 43)
58SaKLa1269130Online(Salon 121)
59His1258374Online(Salon 392)
60evrimde teksin1254793Online(Salon 392)
61Düşes1252218
62iLLeDe SeN1249205
63aksi1247731Online(Salon 660)
64MaZLuM ÖneR1247268Online(Salon 432)
65Muhtemel1245606Online(Salon 410)
66sebebsiz1238980Online(Salon 410)
67süpriz1237793Online(Salon 121)
68SoneR1224328
69SeNi ÖzLeDiM1212599
70DaĞCı1210401
71BARIS KASABI1185646Online(Salon 392)
72N£FR£T1183005
73yüregime mahkumsun1180596
74GeneL1174456
75VèySi1157970Online(Salon 660)
76SiBeLiM1156769
77Menekşe1146727
78Bitmesin1145765
79SenSus1135425
80gözüm1129091Online(Salon 419)
81TurGuT1129047Online(Salon 419)
82PãRoLa1128978
83__SiL1128960
84. Bünyamin1124108
85£sKiSi GiBi1122332
86TövBe1119753
87by celat1116985
88CaMPaNuLa1114017Online(Salon 121)
89Yediniz ÖmRümü1096128
90Şevo1092826Online(Salon 121)
91SâDıK1083315Online(Salon 121)
92RuKeN1077622
93Yonca1062520
94YûReĞiM1059352
95BaKıŞıM1057282
96ESMERO1052122
97YûReĞîM1051163
98KLaS MeTiN1041671
99iSPIR211039036Online(Salon 121)
100KaLp1038220



| Komik Klipler | Okey | 101 | Banko | Kastet | Domino | Nezere |

Bu sayfa 24.09.2018 03:12:25 tarihinde güncellendi. Sonraki güncelleme saati 24.09.2018 06:12:25